• Photobook

  Фотоальбоми збираються за допомогою пластику. Розвороти друкуються класичним фотоспособом на професійному обладнанні компанії Noritsu на професійному фотопапері Fujicolor Crystal Archive Paper (Lustra).

  Ми пропонуємо широкий вибір обкладинок: фотообкладинки із бархатною та глянцевою ламінацію, обкладинки у шкірзаміннику або текстилі з металевою вставкою або шкірзамінник із тисненням.

  Обирайте зручний для вас формат, та замовляйте власні випускні фотоальбоми!

  Технічні параметри фотоальбомів

 • Printbook

  Поліграфічні альбоми друкуються на цифровому обладнанні компанії Xerox з використанням растрового сервера Creo, що забезпечує лініатуру 200 Lpi – відсутність видимої растрової сітки.

  Випускні альбоми доступні у фотообкладинці із глянцевою ламінацією.

  Обирайте зручний для вас формат, та замовляйте власні випускні фотоальбоми!

  Технічні параметри фотоальбомів

 • Layflat

  Випускні альбоми збираються за унікальною в Україні технологією Layflat, яка дозволяє відкриватись фотоальбомам на 180˚. Блок друкується на папері Evar Flat 200 г/м2 silk з лініатурою 200 Lpi.

  Ми пропонуємо широкий вибір обкладинок: фотообкладинки із бархатною та глянцевою ламінацію, обкладинки у шкірзаміннику та текстилі з металевою вставкою.

  Обирайте зручний для вас формат, та замовляйте власні випускні фотоальбоми!

  Технічні параметри фотоальбомів

Калькулятор вартості

Оберіть тип альбому:
Розмір:
30x30 30x20 20x30 25x25 23x23 20x20
Тип обкладинки:
Шкірзамінник
Фотообкладинка
Тиснення
Кількість розворотів:
-
ВАРТІСТЬ 14 x шт = $ 1822

Новини

Різниця між “Premium collection” і “Classic collection”

23 Жов, 2018
Отож, чим відрізняється серія “Premium” від серії “Classic”? Все просто. Серія “Premium” – це усі фотокниги, які виготовлені із натуральної шкіри чи дерева. У конструкторі це – “Premium leather”, “Premium suede” та “Premium wood”. Cерія “Classic” – це книги з усіх інших матеріалів, які доступні на нашому сайті, окрім шкіри та дерева. Це – шкірзам, […]

Літо назавжди!

31 Сер, 2018
Сьогодні останній день літа, а це означає, що сьогодні останній день акції на серію “Classic”. Але (!), літо в GardenBook не закінчується! За численними проханнями ми залишаємо акційні ціни на серію “Classic” на постійній основі! Відтепер книги преміум класу стали доступними для кожного.
Вхід
×
Пароль:
Забули пароль?

Немає аккаунта? Зареєструватись →
Забули пароль?
×

Ви завжди можете повернутись назад
Реєстрація
×
Ім'я:
Прізвище:
Країна:
Телефон:
Місто:
Email:
Пароль:
Пароль знову:

Вже зареєстровані? Увійти →